Dubgang 2012
Já tam teda vubec neměl v plánu jet, protože maly sebevědomi :D ale Plaváček (myslim že nemusim představovat) mě překecal ať se přihlásim a že mě určitě přijmou, tak ať jedu, tak sem to teda zkusil a ono fakt. Nejdřív sem měl jet se Sanem, kteryho přijali taky, ale ten pak zjsitil, že má jeho bratránek rozlučku se svobodou a tak to zbylo na mě... navic hlásili špatny počasi a o to miň se mi chtělo jet samotnej 250km tam a 250km zpátky... Den před odjezdem sem si řekl že ráno uvidim...

No ráno sem se vzbudil, asi 20 minut si řikal jo nebo ne, ale nakonec sem teda vyjel... Zastavil sem v Mohel na benzině, natankoval 38 litru do plné nádrže, zaplatil 1500 hříšnejch korun a vyrazil směr severni čechy (nebo co to tam je :D). Cesta ubíhala docela dobře, s jednou čurací zastávkou sem byl na mistě za cca 3,5h a krom pár přeháněk po cestě mě nečekalo žádny nepřijemny překvapeni.

Po přijezdu mě přivitali členové BZG Dubgangu, se zaplacenym symbolickym vstupnym 100Kč sem dostal dvě klíčenky a samolepky BZG a časopis Volkswagen Magazín od Auto Enge, jednoho ze sponzorů. Zaparkoval sem, trochu očistil auto od toho deště a pozdravil se s Pettem, klukama od BMW, Tomášem76, kubajzem a dalšíma lidma :). Jen co sem se rozkoukal, přijeli i kluci ze šoustejšnu, plavy, babi, q-ball, nafin atd. Já si řikal, že mám auto jak dobytek, no když sem viděl, jak na punka přijeli oni, toš som bol klidný :D. Vedle samotnyho srazu byl k dispozici i stánek s občerstvením, RC modely aut, prodej věcí z Dubgang eshopu a kdo chtěl, mohl se vykoupat v přilehlé nádrži (asi koupaliště), ale kdo by tam v takovym počasi lezl, že :D. Takže sme s klukama pokecali, pokoukali, pofotili, pozdravili a najednou byly skoro 4 hodiny a byl čas se pomalu vydat na cestu domu, abych dorazil tak nějak rozumně...

Takže rozloučeni, pusinky, objimačky a taak :D cesta ubihala zase naprosto pohodově, akorát pár km před hradcem se mi rožla kontrolka ABS (svině jedna, nevim proč :-/ ) a před moravskou třebovou sem při přejižděni rozestavěnyho mostu přejel (nebo spiš slejdl) nápravnicí a celym spodkem auta vylitej asfalt (z koleji od gum) a kusy asfaltu asi zustaly na podvozku a postupně vypadávaly, takže sem pak ještě kontroloval spodek auta jestli tam je všecko co tam má bejt :D.

Takže to by bylo asi všecko, celkově byl sraz povedenej, super učast, parádni auta, parádni lidi :) příště doufám přijede ještě víc známejch a vemem chatku a budem přes noc :)) za mě všecko... (kvapča)