G1 Cabrio Etienne Aigner od Lukasaa..
<autor> puffy
<dátum vloženia> 11.01.2012

Tak Vám idem trocha priblížiť nášho nového člena Lukasaa,
ktorý nám priblíži niečo o sebe, o svojom aute, ako sa na našu stránku dostal a iné..Povedz nám niečo o sebe, kde žiješ, čo robíš, aké máš záujmy..
Takže jmenuju s Lukáš, žiju v Plzni, jsem OSVČ, takže dělam prakticky všechno (co mě baví a co mi jde) a zájmy, no tak v první řadě auta určitě (hlavně nízký VW), muzika, holky, hokej.. Je toho dost no :)

Povedz nám niečo o svojich autách až k súčastnosti..
Bylo jich celkem dost :D ale ty co se vydaly správným směrem byly pouze můj předchozí VW Golf MK1 v RAT stylu, VW Golf MK3, MK1 Cabrio, Polo Treser a pak Škoda Octavia Combi 1967 ale ta je uz nejakej ten rok rozebraná, tak uvidíme jak se povede :D

Aké boli začiatky so súčastnou G1 Cabrio?
Jak se řiká, začátky jsou vždycky těžké, platilo to i u Cabria..Rozhodoval si sa pri jej kúpe medzi nejakými inými autami?
Vůbec ne, já hlavně žádný auto v tu chvíli nehledal, to, že se oběvilo Cabrio a skončilo u mě je víceméně náhoda ,těžko říct jak by dopadlo jinak kdyby neskončilo u mě..

Povedz teda, ako prebiehali úpravy na sucasnom golfe..
Tak plán byl jasnej, nechat vzhled téměř vše origo, nějaký lepší kola a drobet snížení no, jak to dopadlo vidíte sami :D Ale jak to vlastně proběhlo, vemu to zrychleně. Cabrio bylo nekompletní, takže se musely poschánět všechny díly, spousta věcí se musela upravit a opravit, no a pak už se jen ladilo :)Ake sú na nej plány do budúcna?
Plánů je hodně, ale necham si je pro sebe ;)

Kto ti pomáhal pri úpravach?
Tak nejvíc táta a pak kamarádi no, jsem rád že mam tátu stejně nakaženýho jako jsem já, takže je to i doma díky tomu snažší ;)

Kto je tvoj najväčší kritik, čo sa úprav týka a chápe tvoje úpravy aj tvoje okolie?
Kritiků bylo a je vždycky hodně, ale já mam auto jak se líbí mě a co kdo řiká a neřiká nějak neřešim. :) A okolí ? No jak kdo, ale většinou nechápe :D

Odkiaľ si sa dozvedel o euroscene.net?
Párkrát jsem o ní zaslech od kamarádu, něco četl na Facebooku, ale registroval jsem se až když jsem o ní mluvil s Kvapčou ;)Nakoniec nejaké otázky na rýchlo.. ktoré si aj tak rozvinul po svojom :P

Disky, leštené, alebo lakované?
Jak který, mam rád oboje ;)

Párty, alebo oddych?
Večer a v noci párty, přez den oddych? To zní dobře :D

Prsia, alebo rite?
U mě nerozhoduje ani jedno, takze těžko říct ;) :D ale asi dolní partie :D

Štelovák, alebo vzduch?
Taky těžká otázka, pokud vzduch musí se při maximálnim snížení opřít o zem a při maximalním zvednutí být jako ostatní na hodně sníženim štelováku. Spousta lidí má vzduch, ale i při snížení jsou pořád vejš než lidi na štelováku, to mi přijde vtipný :D Já osobně vzduch nikdy neměl, ale nebránil bych se mu asi, ale musel by splňovat ty věci co jsem psal.

Si vychytal, alebo dojebal?
Som zabil :DNa záver ďakujem Lukášovi za intervjú :D
Už teraz sa teším ako mu pokukám tú jednotku na jarnom zraze EuroCollabo v Olomouci ;)

Puffy..